Autorka blogu Julie - Blogere.cz

O mně

Nech mě hádat: máš svůj vlastní blog, píšeš, fotíš, tvoříš a rád(a) se učíš novým věcem. Mám pravdu? Jestli ano, tak Blogere je přesně místem pro tebe!

Blogere je web zasvěcený blogování. Postupně jej chci plnit návody, tipy a triky, které pomůžou Vám blogerům.

Co mě k tomu vedlo?

Už jako malá desetiletá holčička jsem ráda zakládala webové stránky – na eStránky, Webnode nebo na Blog.cz. Vždycky jsem nastavila design, napsala jeden zoufalý článek a na web zapomněla.

Později mě začal lákat svět spisovatelů a blogerů. Snila jsem o tom, že jednou napíšu a vydám svou vlastní knihu a že všichni věrní čtenáři z mého blogu půjdou a tu knížku si koupí. Ale i z toho jsem po čase vystřízlivěla.

Nakonec jsem se před pár lety začala zabývat tvorbou webových stránek. Zatímco většinu lidí zkratky HTML a CSS děsí, mě vždycky fascinovaly. Strávila jsem hodiny učením a kódováním. Nejprve jsem tvořila jenom jednoduché stránky, ale později jsem se pustila i do práce s redakčními systémy Blogger a WordPress.

Je jenom málo věcí, které mi dělají větší radost, než když vidím, jak mi přímo pod rukama vzniká webová stránka. A psaní návodů? To je jenom třešnička na dortu!

Co dělám, když netvořím webové stránky?

Kdybyste mě náhodou potkali na ulici, uvidíte jenom obyčejnou sedmnáctiletou holku – gymplačku s těžkým batohem a kruhy pod očima.

Pravděpodobně byste mě taky viděli zacházet do nějakého knihkupectví. Za ta léta se mé zájmy sice podstatně změnily (z fantasy literatury k psychologickým a motivačním knížkám), moje láska ke čtení ale zůstala!

Kam dál?